Zalety kabin sanitarnych hpl lux

Kabiny sanitarne wykonane z płyt wiórowych znajdują swoje zastosowanie nie tylko w obiektach sportowych, przedszkolach i budynkach użyteczności publicznej, ale także w szpitalach. Kabiny sanitarne do szpitali muszą spełniać szereg norm. Poznaj nasze kabiny sanitarne hpl lux!

Właściwości, jakie posiada płyta kompaktowa hpl pozwalają na tworzenie z niej kabin, które z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w budynkach i pomieszczeniach charakteryzujących się nadmierną i wysoką wilgotnością powietrza. Kabiny sanitarne do szpitali z pewnością są używane non stop, dlatego warto postawić ta laminowaną płytę hpl. Dlaczego? Płyta jest odporna na zabrudzenia i wszelkie uderzenia i szkodzenia mechaniczne. Montaż jest bezproblemowy. Za tego typu kabinę oczekuje się około siedmiu dni. Kabiny są wykonywane na zamówienie. Jej produkcja trwa od trzech do pięciu dni. A samym montażem, robotnicy poradzą sobie w ciągu jednej doby.

Za co zostały docenione kabiny sanitarne do szpitali?

Dyrektorzy szpitali docenili kabiny sanitarne do szpitali wykonane z płyt hpl za ich wyjątkowość w użytkowaniu i prezencję. Kabiny charakteryzują się estetycznym wyglądem i niebanalnym designem. Pasują do tradycyjnych wnętrz, ale także do tych zaaranżowanych w bardziej nowoczesnym stylu. Możliwość wyboru barwy kabiny można dopasować do posadzki, płytek i koloru ścian. Montaż jest bardzo szybki i łatwy. Nie powoduje dodatkowych zabrudzeń.

Kabiny z płyty hpl nie są skomplikowane w czyszczeniu. Nietrudno je utrzymać w czystości. Ponadto kabiny nie wymagają szczególnej konserwacji i wymyślnych środków chemicznych. Co ważne, nawet po kilku latach użytkowania nie ma konieczności odświeżania kolorów. Kabiny są odporna na promieniowanie słoneczne. Użytkownicy pokochali je za brak możliwości odbarwiania się płyty. Tysiące obiektów, w których zastosowano kabiny chwalą produkt za stabilną i masywną konstrukcję. Za ścianą frontową schowano celowo górny profil, tak aby nie kolidował z aranżacją pomieszczenia. A wysokość przymyków została zrównana z wysokością drzwi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *