Najchętniej kupowane kabiny sanitarne cena

Wypełnij formularz i sprawdź cenę wybranej kabiny!

Kabiny sanitarne – cena jest uzależniona od modelu kabiny, dodatkowych akcesoriów i funkcji. Kabiny dzielimy na basic i lux. Niektórym placówkom takim jak przedszkola – prodeuceni dedykuje specjalne kabiny dla najmłodszych. Obiekty sportowe umiłowały kabiny z płyty hpl, która może z powodzeniem funkcjonować w pomieszczeniach wilgotnych.

Dla dzieci produceni tworzą specjalną game kolorystyczną i katalog wzorów oraz printów, które mogą zostać zastosowane na kabinie. Specjalne pochwyty są również dodatkowym akcesorium ułatwiającym korzystanie z kabiny. Kabiny basic charakteryzują się zadowalającym i higienicznym wyglądem, łatwością w utrzymaniu czystości oraz szybkim i bezproblemowym montażem w pomieszczeniu. Kabiny z płyty hpl pozostają obojętne na promienie słoneczne, dlatego tez kabina można zostać wyeksponowana na słońce. Kolor się nie odbarwia, a Ty nie musisz odmalowywać jej co kilka sezonów. Jej solidna konstrukcja i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia została doceniona przez wiele obiektów użyteczności publicznej. Ważną informację stanowi fakt, że wysokość przymyków zrównano z wysokością drzwi.

Wymiary standardowe

Kabiny sanitarne cena w standardowych wymiarach prezentują się następująco. Całkowita wysokość zabudowy to 2020mm w tym nóżka 150h. Jej szerokość to 1070 mm a głębokość wynosi 1200 m. Kupujących często interesuje szerokość drzwi. Wynosi ona 800, 900 i 1000 mm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *