Kabiny sanitarne do obiektów użyteczności publicznej oparte na systemie podwieszanym

Kabiny sanitarne do obiektów użyteczności publicznej oparte na systemie podwieszanym są propozycją dla miłośników niecodziennego stylu. Producenci kabin wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadzili na rynek system kabin podwieszanych lux up. Tego typu kabiny sanitarne sprawiają wrażenie, jakby wisiały w powietrzu. Czym się charakteryzują? System mocowania kabin został przesunięty do tyłu. Dzięki takiemu posunięciu profile górne oraz nóżki są niemalże niewidoczne. Co jeszcze? Płyty do kabin z systemem podwieszanym są produkowane z płyt hpl lub wl. A grubość stosowanych ścianek w tym systemie wynosi 13 i 28 mm. Należy zauważyć, że kabiny sanitarne do obiektów użyteczności publicznej są dostępne w pełnej gamie kolorystycznej.

Zalety kabin sanitarnych do obiektów użyteczności publicznej

Kabiny sanitarne do obiektów użyteczności publicznej świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o niskiej wilgotności powietrza, względnie stałej wilgotności powietrza i temperaturze. Swoje zastosowanie znajdują w budynkach biurowych, a nawet w obiektach sportowych. Użytkownicy oraz włodarze placówek użyteczności publicznej wykazują duże zadowolenie z faktu zamontowania kabin sanitarnych w swoich placówkach. Są estetyczne, higieniczne i bardzo łatwo o ich czystość.

Nie ma potrzeby konserwacji płyty, odmalowania jej koloru czy użycia specjalnych środków czystości. Płyta hpl nie odbarwia się. Jest odporna na działanie promieni słonecznych. Wykazuje wysoką wytrzymałość na uszkodzenia i zniekształcenia. Solidna konstrukcja kabin została doceniona przez tysiące obiektów. Producenci postarali się, aby profil górny został ukryty za ścianą frontową. Ponadto również wysokość przymyków zrównano z wysokością drzwi. Montaż jest bezproblemowy i nie powoduje bałaganu. Dobór akcesoriów leży po stronie zamawiającego. Mogą zostać wykonane z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *