Kabiny sanitarne – charakterystyka

Na rynku dodatków łazienkowych i wyposażenia wnętrz modne są kabiny sanitarne systemowe. Czym charakteryzują się kabiny systemowe i dlaczego pojawiły się na rynku? Z pewnością tego typu kabiny znajdziecie w ośrodkach użytku publicznego.

Tak naprawdę na co dzień korzystamy z nich wszyscy. Nie brakuje ich w przedszkolach, salach treningowych, na siłowniach i zakładach pracy. Kabiny sanitarne systemowe zakłada się przede wszystkim w miejscach mokrych, narażonych na wilgoć. Laminat, którym zostały pokryte płyty wiórowe zapewnia wysoką odporność chemiczną. Ponadto posiada powłokę antybakteryjną.

Gdzie najczęściej tego typu kabiny znajdują zastosowanie? Na basenach, saunach i zakładach pracy – wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka wilgotność. Nie brakuje miłośników tego typu kabin, którzy montują je w swoich apartamentach. Idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz charakteryzujących się wysokim standardem. Poznajmy więcej zalet kabin sanitarnych systemowych! System kabin wykonany z płyty wiórowej daje gwarancję braku widoczności okuć i profili konstrukcyjnych. Kabiny sprawiają wrażenie, jakby wisiały w powietrzu nad podłoga pomieszczenia. Tym samym otrzymujemy wizualnie bardzo ładny i estetyczny efekt. Ten system jest szczególnie często stosowany w modernistycznych wnętrzach. Najwyższej jakości okucia i konstrukcje zapewniają niezawodność i długoletnią użyteczność. Pewnie zastanawiacie się ile wynosi czas wykonanie kabiny? Otóż kabiny sanitarne systemowe wykonuje się od trzech do pięciu dni. A jej czas montażu zajmuje około jednej doby. Łącznie musisz czekać na kabinę swoich marzeń około tygodnia. Dzięki kabinie systemowej w 100% wykorzystasz swoją wolną przestrzeń.

Co jeszcze wyróżnia kabiny sanitarne systemowe?

Kabiny sanitarne systemowe wykonane z płyty wiórowej są najtańszym i najtrwalszym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Kabinę systemową dużo łatwiej i szybciej montuje się w porównaniu z tradycyjną kabina murowaną. Zdaniem ekspertów są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i porządku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *