Najlepsze kabiny sanitarne do obiektów sportowych

Odporne na uszkodzenia kabiny sanitarne do obiektów sportowych

Do obiektów sportowych producenci polecają kabiny prysznicowe hpl basic. Dlaczego? Tego typu kabiny sanitarne do obiektów sportowych zostały wyprodukowane z płyty kompaktowej hpl z zastosowanie okuć typu basic. Musisz wiedzieć, że płyta hpl posiada właściwości termoregulacyjne, dzięki którym kabiny mogą z powodzeniem być montowane w szatniach obiektów sportowych, gdzie panuje wysoka wilgoć powietrza. Wilgoć jest wywołana parą wodną po kąpieli wielu użytkowników.

Producenci zalecają ich użytkowanie w obiektach często odwiedzanych przez znaczącą liczbę sportowców, gości itp. Prawidłowy montaż w połączeniu z właściwościami płyty hpl sprawia, że otrzymujemy unikatowy produkt najwyższej jakości. Kabiny zyskały miano wandaloodpornych, dlatego też są wytrzymałe na uderzenia, zniszczenia i uszkodzenia. Można je montować się tylko w obiektach sportowych, ale także w szkołach, przedszkolach i biurowcach.

Co wyróżnia kabiny sanitarne do obiektów sportowych?

Płytę kompaktową hpl wykorzystano do produkcji ścianki działowej, drzwi oraz przymyków. Kolor jest dowolny. Klient wybiera go zgodnie ze wzornikiem producenta. Za linią frontu został schowany profil usztywniający przednią ścianę. A elementy nośne systemu zostały połączone z profilami aluminium anodowanego. Ścianki działowe jak również przymyki zamocowano do ścian za pomocą profili aluminiowych anodonowych. Kabina jest wspierana systemowymi nóżkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *