Kabiny sanitarne do placówek oświatowych na najwyższym poziomie

Wysoka jakość w połączeniu z nowoczesnym designem daje możliwość długoletniej użyteczności!

Jedno jest pewne – placówki oświatowe taki jak żłobki, przedszkola i szkoły powinny zadbać, aby ich toalety charakteryzowały się możliwie jak najwyższym poziomem. Użytkowanie z sanitariatów przez bardzo duża liczbę osób powoduje szybkie niszczenie sprzętów oraz namnażanie się różnego rodzaju bakterii i wirusów. Tym samym użytkowanie z toalet nie jest miłym doświadczeniem. Kabiny sanitarne do placówek oświatowych muszą zostać wyprodukowane z najlepszych materiałów. Ich funkcjonalność powinna być łatwa, a design tradycyjny, nowoczesny lub dopasowany do kolorystyki o motywów związanych z placówką oświatową.

W trosce o bezpieczeństwo i higienę powstały kabiny dla najmłodszych użytkowników!

Nawet Ci najmłodsi użytkownicy sanitariatów powinni czuć się bezpiecznie i komfortowo z dala od domu, od swojej łazienki. Dlatego też, w trosce o bezpieczeństwo i higienę powstały kabiny sanitarne do placówek oświatowych dla przedszkolaków. Firmy oferujące kabiny sanitarne w swoim portfolio posiadają co najmniej trzy propozycje architektoniczne kabin dla maluchów. Kabiny zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. A wzornictwo znajdujące się na kabinach dopasowane pod względem kolorystycznym i tematycznym do obiektów przedszkolnych.

Producenci w kabinach dedykowanych dzieciom wyeliminowali nieestetyczne łączenia górne przymyków. Ponadto proponują pochwyty zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Istotna informację stanowi fakt, że kabiny można otrzymać w dwóch wersjach. Pierwsza z nich polega na zamontowaniu kabiny na nóżkach. A druga oferuje kabinę montowaną bezpośrednio do posadzki. Kabiny sanitarne do placówek oświatowych zostały docenione za artystyczny i estetyczny design oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Są gwarancją bezpiecznego użytkowania przez długie lata. Charakteryzuje je niezwykła odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *