Czym powinny charakteryzować się kabiny sanitarne do przedszkola?

W pomieszczeniach takich jak sanitariaty, z których korzysta bardzo dużo ludzi ważne, aby były zadbane, higieniczne i trwałe. Sanitariaty w miejscach publicznych, czyli w przedszkolach i szkołach, gdzie przebywa bardzo duża liczba maluchów muszą charakteryzować się niezwykłą czystością.

Kabiny sanitarne do przedszkola powstały z myślą o najmniejszych użytkownikach. Co ważne kolorystyka i wzory można śmiało dopasować bo barw, stylu i logotypu danej placówki. Polscy producenci kabin sanitarnych w swoich katalogach posiadają co najmniej trzy propozycje dla przedszkoli i szkół. W kabinach dedykowanych maluchom i przedszkolakom producenci pominęli nieestetyczne łączenia górne przymyków. A pochwyty można zaprojektować zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Firmy proponują pochwyty, które są poręczne – specjalne dla dzieci. Każdy dyrektor przedszkola powinien wiedzieć, że kabiny sanitarne do przedszkola oferowane są w dwóch wariantach. Pierwszy z nich zakłada wersje montażu kabiny na nóżkach. A druga jest dostępna z możliwością montażu bezpośrednio do posadzki.

Zalety kabin przedszkolnych

Tysiące placówek użyteczności publicznej, w tym szkoły i przedszkola zaufały polskiemu producentowi kabin z płyty hpl. Tego typu płyta cechuje się szerokim zastosowaniem dzięki bardzo dobrym właściwościom. Materiał, z którego powstają kabiny idealnie nadaj się do pomieszczeń mokrych i wilgotnych. Kabiny hpl świetnie radzą sobie w miejscach, gdzie ich użyteczność jest naprawdę duża i intensywna. Właściwy montaż i cechy płyty gwarantują wysoką jakość produktu, długowieczną użyteczność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Eksperci kabiny hpl nazywają kabinami wandaloodpornymi. Świetnie sprawdza się na basenach, szatniach, obiektach sportowych, siłowniach, przedszkolach i szkołach. Coraz częściej pojawiają się w biurowcach. Estetyczny wygląd i dowolny design skradł serce niejednego przedszkolaka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *